Tesisatta Profesyonel Çözümler.

Malatya Tesisat ERKAN TESİSAT PROFESYONEL HİZMETLER Malatya 'nın en köklü tesisat hizmetleri markası ile tanışın! ERKAN TESİSAT PROFESYONEL HİZMETLER

KANALİZASYON AÇMA

Kanalizasyon açma konusunda evinizde uygulayabileceğiniz yöntemler çok kısıtlı olmakla birlikte, sizler için basit 3 yöntemden bahsedeceğiz.


Kanalizasyon Açmanın 3 Basit Yolu Nedir ?
1- Evde bulunan uzun demir çubuk vasıtasıyla
2- Tuvalet pompası dediğimiz herhangi bir pompa yardımyla
3- Çeşitli kimyasal maddeler dökme yöntemiyle.

Emin olabilirsiniz, bu yöntemlerin hiçbiri kesin ve kalıcı çözüm sunmayacaktır. Etrafı kirletip, sağlığınızdan olmanız, zaman kaybetmenizde bu işin cabası olacaktır.

Kanalizasyon Açma
Kanalizasyon Görüntüleme

Kanalizasyon Açma Asıl Yöntemler

Kanalizasyon açma işlemleri düşündüğümüz kadar basit ve evde halledilebilecek yöntemler değillerdir. Böyle bir sorunla karşılaşırsanız sizlere tek tavsiye edebileceğimiz konu profesyonelce bu işi yapan ve elinde teknolojik aletler bulunduran firmalardan hizmet talep etmenizdir.

Logar Görüntüleme

MEMNUNİYET GARANTİSİ

İşin tesliminde müşteri onayı olmadan terketmiyoruz.
Malatya Sucu

DENEYİMLİ PERSONEL

Alanında uzman usta ekiplerle çalışıyoruz.
Logar Açma

KUSURSUZ HİZMET

Onardığımız tesisatlara garanti veriyoruz.
Malatya Tesisat Servis

GENİŞ HİZMET AĞI

Türkiye'nin bir çok ilinde hizmet veriyoruz.
Kanalizasyon tıkanıklığı açmanın en önemli kısmı, alanı fazla kırıp dökmeden, inşaat işlerini çoğaltmadan ve etrafı fazla kirletmeden en az masrafla en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktır. Bunun içinde kanalizasyon arızasına gelen ustaların deneyiminin yanı sıra elinde kameralı robot cihazlar ve diğer teknolojik aletler olması gerekir. Firmamız sizlere Profesyonel hizmetler sunmaktadır.
Malatya Erkan Tesisat Kanalizasyon Açma

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0533 764 29 30

Kanalizasyon açma işlemleri esnasında fazla masraftan ve inşaat işlerinden sizi kurtaran yöntem kameralı robotlar tarafından deneyimli bir tesisat ustasının işlemi yapmasıdır. Malatya Erkan Tesisat tüm bu alt donanıma sahip, Doğu Anadolu ‘da hizmet veren köklü bir firmadır. 

Kanalizasyon açma işleminden önce tesisat ustalarımız müşteriye genel bilgilendirme yaptıktan sonra gerekli ekipmanı kurarak açma işlemine başlarlar. Kanalizasyon tıkanıklığının bir çok sebebi vardır. Bunlardan bazıları ; Giderlere atılan ıslak mendiller, plastik yabancı cisimler, çocuk bezleri, inşaat kalıntıları ve gider borularının yeterli eğime sahip olmamasıdır. 

Tesisat ustalarımız ortamı minumum kirletecek şekilde çalışmaktadır. İş bitiminde pis su borusunun açılmış hali kameralı cihazlarla kaydedilerek müşteriye yapılan ve bitirilen işlem raporlanır. Müşteri onayı alındıktan sonra sorunlu yer terkedilir. 

TIKANAN TUVALET NASIL AÇILIR ?

Tuvalet tıkanıklığı da yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi kanalizasyon sisteminin daire içinde kalan kısmıdır. Tuvalet tıkanıklıklarında evde kullanılacak yöntemler sizleri yormakla birlikte zaman kaybı ve daha fazla arızaya sebep olabilir. Tuvalet tıkanıklığı gibi bir sorunla karşılaştığınızda alt yapısını tamamlamış, kameralı robot cihazları bulunan deneyimli ve kurumsal firmalardan yardım alınız.  

Tuvalet tıkanıklığı açmada kesin ve garantili yöntem tuvalet gider borusundan kamera gönderilerek tıkanıklığa sebep olan cisim veya arıza tespit edilir. Tesisatçı usta  bu görüntüden yola çıkarak tıkanıklığa sebep olan bölgeye uygun müdahaleyi robot cihazla yapar ve tekrar kamera ile görüntü alınır. Bu kesin ve garantili yöntemdir. Bu yöntemle ; zamandan , masraftan ve temizlik işlemi gibi işlerden tasarruf etmiş olursunuz.

TIKANAN LAVABO NASIL AÇILIR ?

Lavabo tıkanıklıklarına sebep olan cisimler genellikle ; dökülen yağlar, tabaklarda kalan yemek kalıntıları, kuru çay… vs. gibi maddelerdir. Lavabo açmak için özellikle tıkanıklığın sebebi yağ kalıntıları ise KOSTİK dediğimiz kimyasal işe yaramaktadır. Kullanımına mutlaka dikkat etmelisiniz çünkü deri ile teması zararlıdır ve kokusu da gayet kötüdür. Lavabo tıkanıklıklarının sık aralıklarla tekrarlaması artık bir profesyonel tesisatçı çağırmanın zamanının geldiğini işaret eder. Ev hanımları özellikle mutfak lavabo giderinin tıkanmasından şikayetçilerdir ve zamanla suyun çekmemesi ev içerisinde kötü kokulara da neden olur. 

Tesisatçı ustalarımız bu tür sorunlarda tıpkı kanalizasyon açmadakine benzer yöntemler uygulayarak sizi kalıcı olarak bu sorundan kurtarmayı amaçlarlar. Aradaki fark sadece cihazların biraz daha minimal olanlarının kullanılmasıdır. Yani mutfak giderleri gibi alanlarda boru çaplarımız biraz daha küçüldüğü için firmamız alt yapısında ona göre daha küçük kamera ve yay sistemleri mevcuttur.

Kanalizasyon Açma Makinası
Kameralı Kanalizasyon Görüntüleme
Malatya Tesisat Basınç Pompası
Su Kaçak Tespiti

TIKANIKLIK AÇMA CİHAZI

Kanalizasyon açma, tıkanıklık açma, lavabo açma gibi işler için kullanılan yaylı robot cihaz sayesinde inşaat ve tadilat işleri çıkmamakta ve sadece tıkanıklık olan bölgeye müdahale edilmektedir.

GÖRÜNÜTÜLEME SİSTEMİ

Pis su tesisat boru içlerini görüntüleyen kameralı cihazlar sayesinde tıkanıklığa sebep olan materyaller görüntülü olarak tespit edilir ve sadece o bölgeye uygun açma yöntemleri uygulanır.

TESİSAT TEST POMPASI

Özellikle temiz su tesisatına basınç veya su basılarak tesisatın basıncı ayarlanır ve en küçük su sızıntısı bile akustik dinleme cihazları ile noktasal olarak tespit edilebilir. Tesisatın basıncını ayarlar.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağının noktasal tespitinde akustik dinleme cihazları kullanılır. Bu cihazlarda yer ve duvar altı dinleme şeklinde 2 adet mikrofon bulunur. Deneyimli ustaların elinde bu cihazlarla yanılma payı yok denecek kadar azdır.