Tesisatta Profesyonel Çözümler.

Malatya Tesisat ERKAN TESİSAT PROFESYONEL HİZMETLER Malatya 'nın en köklü tesisat hizmetleri markası ile tanışın! ERKAN TESİSAT PROFESYONEL HİZMETLER

KURUMSAL HİZMETLER

Erkan Tesisat Hizmetleri

HAKKIMIZDA

Erkan Tesisat 1955 yılında Malatya ili Akpınar meydanında ilk iş yerimizin açılmasıyla tenekecilik yani saç işleri ile başlamıştır. Soba, yayık, çıra yemek ocakları, bakır kazan imalatlarıyla mesleği sürdüren iş yerimiz dönemin sayılı ustalarından [babamız ‘ın] emekleriyle sektöre giren firmamız 1963 yılında bakırcılar çarşısı kurulmasıyla sobacılık ve sıhhi tesisat işleri olarak devam etmiştir.

Bizlere babamızdan kalan ve günümüze kadar gelen mesleği Niyazi Mısri caddesinde Erkan Tesisat kanalizasyon açma, görüntüleme ve su kaçağı tespiti firması olarak devam ettirmekteyiz.Bizlere bir miras olarak bırakılan bu mesleği severek ve saygı duyarak yapmaktayız. Bu alanda en son teknolojik cihazlar ve kalifiye elemanlarımızla sektörün en zirve ismi olma yolunda hedeflerimize devam etmekteyiz.

Malatya da hizmet veren firmamız sıhhi tesisat konusundaki yenilikleri takip içindedir. Su kaçak tespiti, tuvalet, banyo, lavabo gider tıkanıklıklarında kullanılan tıkanıklık açma robotları ve kanal içi görüntüleme cihazları ile donattığımız ekiplerimiz sıhhi tesisat sorunlarınızı en kaliteli ve en kalıcı şekilde çözmektedir. Gezici mobil servis araçlarımızla 7/24 hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda Bursa ve İzmir deki şubelerimizle Türkiye ’nin bir çok yerine ulaşmayı hedefliyoruz.

Erkan Tesisat  olarak bireysel müşterilerimize sunduğumuz su kaçağı bulma, su kaçağı noktasal tespiti, kırık boru tamiri, kırık musluk tamiri, kanalizasyon tıkanıklığı açma, robot cihazlarla kanal görüntüleme, su jeti ile basınç yöntemi uygulama, kanal yıkama, termal kamera ile su kaçağı bulma, akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti gibi benzer işlemlerin yanı sıra Malatya ve çevre illerdeki bir çok kurumun yıllık kanalizasyon bakım ve temizlikleri işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Kamu kurumları, özel fabrikalar, şirketler, okullar, oteller gibi üretim ve hizmet sektörlerinin planlı bakım anlaşmaları kapsamında yıllık bakımları firmamızın profesyonel kadrosu ve dijital bilgisayarlı sistemler ile raporlu şekilde yapılmaktadır.

Verdiğimiz Hizmetler Kısaca : 

Kanalizasyon Görüntüleme : Kanalizasyon borularının görüntülenmesinde bir çok teknolojik alet kullanılmakta ve Erkan Tesisat bu işlerin öncü firması olarak bölgede hizmet vermektedir.

Kanalizasyon borularının içerisini gösterebilen mikro kameralar sayesinde; lavabo, klozet, banyo, mutfak gider borularının içleri görüntülenerek tıkanıklık noktasal olarak tespit edilmektedir. Dış ortamlarda alıcı-verici sonda sistemi sayesinde büyük alanlardaki kanalizasyon ve diğer boru hatlarının yer ve yön tespiti yapılmaktadır.

Su Kaçağı Bulma : Konutlarda ve iş yerlerinde hem temiz su hem de gider borularında zamanla su kaçakları meydana gelmektedir.

Gider borularının çeşitli nedenlerle tıkanması ya da temiz su tesisatında zaman içinde meydana gelen çatlaklar, su sızıntılarına neden olmaktadır. Her iki sistemde meydana gelen su kaçakları çıplak gözle tespit edilememektedir. Kaçağın devam etmesi durumunda da istenmeyen sonuçlar meydana gelebilmekte, bunun sonucunda da yüksek maliyetli onarımlar ortaya çıkabilmektedir.

Klasik yöntemlerle tespit ve onarım hizmeti veren tesisatçılar, su kaçağı bulmak için kırım işlemi yapmakta, bu kırım işlemi sırasında ya da iş yerindeki birçok alan kırılabilmektedir. Bu da onarımın maliyetini yükseltmektedir. Oysa Malatya cihazla su kaçağı tespiti çok daha kolay olmakta, profesyonel hizmet veren kurumsal firmalar tespit ve onarım hizmetini çok daha uygun koşullarda sunabilmektedir.